Tööotsijale

Protsessid selgelt ja läbipaistvalt

Välismaale tööle minekul tuleb arvesse võtta selle mitmetasandilisust ja ajamahukust. Paljud, kes pole nende teguritega arvestanud, võivad tunda end üsnagi ülekoormatuna infost, seadustest ja nõuetest, ning selle tagajärjel otsustada mitte kandideerida ja jätkata tööd oma vanas töökohas. Meie soovime seda koormust leevendada ning julgustada igal spetsialistil haarama härjal sarvist. Selle nimel oleme kirja pannud samm-sammult, kuidas me tööotsijaga üheskoos käime läbi ja lahendame kõik nõuded ja seaduslikud pooled, mis välismaale tööle tulekuga kaasnevad:

Iga etapi juures on meie spetsialistid valmis vastama kõigile Teie küsimustele ja murekohtadele ning jagama omalt poolt teavet, mis dokumente või sertifikaate Teilt oodatakse. Ja seda kõike ilma vahendustasu küsimata.Võite arvestada sellega, et vahendustasu me ei küsi nende konsultatsioonide eest.

Kutsetaseme verifitseerimine Hansavest Medicali nõu ja jõuga

Nagu igas teiseski Euroopa Liidu riigis on Eestis paigas kutsetaseme standardid ja eksamid nende saavutamiseks. Eestis kutsutakse seda pädevuseksamiks. Seda on vaja sooritada 1 aasta jooksul alates Terviseametist praktikale suunamise otsusest. See eksam on 2 in 1 – nii suuliselt kui ka kirjalikult kontrollitakse tööalast kompetentsust, aga et sooritada eksamit on vaja osata piisavalt hästi eesti keelt.
Hakkame Teid pädevuseksamiks varakult ette valmistama, et Te saaks Eestisse saabudes tunda rahulikku ja kindlat meelt. Jagame rohkelt harivaid allikaid, kust saab omas tempos eesti keelt õppida. Õppelingid, mida jagame, aitavad üles ehitada juba esmaseid teadmisi meie keeles. Mõnede linkidena saame näiteks soovitada keeleõppe jaoks neid linke:

Kui olete juba Eestisse jõudnud, pakub Hansavest Medical tasuta tunde professionaalse keeleõpetajaga. Tunnid temaga toimuvad iga nädal nii kaua, kui on vajadust. Lisaks keeletundidele toetab keeleõpet eestikeelses keskkonnas viibimine. 

Miks valida Hansavest Medical oma tööandjaks?

  • Igakülgne tugi kogu protsessi vältel (dokumentide kontroll, kogumine, ametiasutustes asjaajamine, tõlgete tegemine)
  • Kanname asjaajamise esmased kulud (kohalikud riigilõivud + tõlkekulud +  eksamitasu)
  • Oskustele vääriline, stabiilne ja seaduslik palk
  • Maksame tasu ka sisseelamise perioodi vältel
  • Praktika maailmas tunnustatud spetsialistide käe all
  • Tasuta keeleõpe (nii erialane kui ka igapäevane keel)
  • Igakülgne tugi ja nõu elamiskoha leidmisel ja uues kohas sisse seadmisel
  • Pikaajaline tööleping
  • Kaasaegsed töötingimused nii praktikal kui ka uuel töökohal
  • Võimalus osaleda põhjalikel erialastel koolitustel ja konverentsidel, mida pakutakse meditsiiniettevõtte poolt

Kas soovite rohkem teada saada? Oleme hea meelega valmis vastama kõigile Teie küsimustele.