Ettevõtjale

Hansavest Medical eesmärk on  tagada  meditsiiniasutustelei oskuslikud ja professionaalsed ravispetsialistid, et vähendada tööjõupuudust ja kindlustada Eesti meditsiini jätkusuutlik areng.

Alates 2005. aastast on Hansavest kogunud oma portfelli erinevates valdkondades enam kui 100 klienti nii Eestist kui ka Soomest. Meie pikaajaline kogemus värbaja ning vahendajana annab meile suure eelise – enam kui 16 aastat on tuhandeid kordi õnnestunud meil ühendada õige töö ja õige inimene. Meie väljakujunenud protsessid ja usaldusväärsed partnerid tagavad parima võimaliku teeninduse meie klientidele. Meie soov on täide viia kliendi visioon kvalifitseeritud tööjõust.

Tööjõupuudus võib mõjutada nii teenuse kvaliteeti, ravijärjekordi, patsientide usaldust kui ka sektorile seatud eesmärke, seega muutub aeg määravaks faktoriks. Usaldades meile personali värbamine, tugi sisseelamisel ning esmasel keeleõppel, asjaajamise protseduur (ja muud allpool joonisel kirjeldatud protsessid), saate hoida kokku väärtuslikku aega, raha ja energiat.

Kuna kanname hoolt kogu protsessi eest – värbamisest ja koolitamisest kuni uue töötaja esimese tööpäevani – saame koos kliendiga olla veendunud meie teenuse kvaliteedis. Hansavest Medical juhindub alati kliendi tööjõuvajaduste spetsiifikast, et tagada produktiivse ja pikaajaline koostöö.

Kas soovite rohkem teada saada? Oleme hea meelega valmis vastama kõigile Teie küsimustele.